Nasza misja

Pomóc naszym klientom rozwijać działalność w nieustannie zmieniającym się środowisku międzynarodowym i cyfrowym.

Nasza wizja

Połączenie wiedzy technicznej z umiejętnościami humanitarnymi w celu rozwoju biznesu.

Innowacje

Dążymy do ciągłego uczenia się nowych technologii. Niezależnie od tego, czy chodzi o języki programowania, nowe kanały reklamowe czy trendy w aranżacji wnętrz. Nie boimy się eksperymentować na sobie, co zapewnia naszym klientom sprawdzoną technologię.

Rozwaga

Nowy nie znaczy najlepszy. W wyścigu o nowe technologie zawsze zadajemy sobie jedno pytanie - czy to naprawdę jest lepsze niż było? Bardzo ważne jest, aby nie podejmować pochopnych decyzji na korzyść niesprawdzonej technologii.

Nasi partnerzy

Tylko ten kto jest w ruchu, może opanować drogę.

ZAŁOŻYCIEL

Eugenij Tyxonov

Jeśli sprzedajesz dużo i drogo - nie masz żadnych innych problemów.

 

Dla większości ludzi sprzedaż jest osłonięta tajemnicą i wydaje się czymś niezwykle złożonym. W rzeczywistości wszystko jest bardzo proste, ale są pewne niuanse.

Miałem szczęście i bardzo wcześnie zacząłem zdobywać pierwsze doświadczenia w sprzedaży. Mniej więcej w wieku 14 lat zacząłem pomagać rodzicom w pracy, w tłumaczeniu maili. Po pewnym czasie prowadziłem już całą korespondencję.

Takie wczesne doświadczenie pozwoliło mi szybko zrozumieć, jak komunikować się z ludźmi i zrobić karierę w sprzedaży. Doszedłem jednak do wniosku, że w XXI wieku technologie rozwiązują wszystko.

Nasza firma rozwiązuje problem zintegrowanego podejścia do kwestii rozwoju biznesu. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy dotyczące sprzedaży, marketingu, IT i innych zagadnień związanych z rozwojem biznesu. Nasza wizja polega na szukaniu rozwiązań dla złożonych problemów poprzez wdrażanie różnorodnych, powiązanych ze sobą metod.

Nasz zespół łączy wyjątkowe umiejętności humanitarne z najgłębszą wiedzą techniczną. Dzięki temu łączymy złożone produkty technologiczne z klasycznym podejściem do biznesu. Tworzymy systemy, które pozwalają firmom się rozwijać.

Stań się częścią czegoś więcej razem z nami.

My Ci pomożemy!

wladislaww
Telefon: +48 223 077 904

Pracujemy w dni powszednie od 9:00 do 18:00, ale zawsze możesz skontaktować się ze mną osobiście w Facebook lub LinkedIn!