Dążymy do specyfiki działalności naszych klientów i oferujemy odważne rozwiązania.
Zmieniamy dotychczasowy sposób myślenia i pobudzamy początek transformacji w umysłach ludzi.

JAK DZIAŁAMY Z NASZYMI KLIENTAMI

01

Identyfikujemy problem

Już na pierwszym spotkaniu staramy się zidentyfikować problem klienta i zrozumieć jego skalę. Wnikamy w szczegóły i zadajemy niewygodne pytania.

Produkt i firma

Ważne jest, abyśmy wiedzieli, co robi firma i jaka jest kluczowa wartość, za którą płaci klient. Staramy się zrozumieć nie tylko same usługi lub towary, ale także kontekst tworzenia firmy. W ten sposób możemy lepiej zrozumieć, w jakim kierunku powinniśmy podążać.

Zespół i liderzy

Jesteśmy przyjaznym zespołem ambitnych ludzi i marzymy, aby widzieć w naszych klientach celowość i wizję dalszego rozwoju. Poznanie zespołu to ważny proces. Każda firma składa się z ludzi i musimy z nimi pracować.

Cele i ambicje

Ambicja jest bardzo ważnym elementem rozwoju biznesu. Kiedy ludzie mówili na początku ubiegłego wieku, że człowiek postawi stopę na księżycu, wszyscy się roześmiali, jednak wkrótce Neil Armstrong odrzucił wszelkie sceptyczne uwagi na ten temat. Dla nas ważne jest to, jak daleko klient jest gotowy zajść, ponieważ wiemy, że wszystko jest możliwe z pomocą ludzkiej fantazji.

02

Badamy

Znając problem, robimy badania - być może ktoś już był w podobnej sytuacji. Analizujemy wszystkie dostępne informacje, dochodzimy do pewnych wniosków.

Znajdujemy ekspertów

Nie można wiedzieć wszystkiego. Z tego powodu znajdujemy osoby, które można uznać za ekspertów w zidentyfikowanym przez nas problemie. "Nie wiesz sam - zapytaj kogoś, kto wie" - to jest nasze credo.

Przygotowujemy propozycję

Wiedząc, jak rozwiązać problem, przygotowujemy szczegółową propozycję jego rozwiązania. Po zatwierdzeniu wniosku przystępujemy do podjęcia decyzji.

03

Wdrażamy rozwiązanie

Uważnie monitorujemy postępy projektu i wdrażamy rozwiązanie z potencjałem do dalszego rozwoju.

Zarządzanie projektem

Dla nas, nie ma znaczenia czy to projekt IT czy seria szkoleń. Nasze podejście polega na dobrym zaplanowaniu projektu. Wierzymy, że każdy powinien robić to, co potrafi najlepiej. Projekty IT są zawsze zarządzane przez ekspertów IT, jeśli jest to organizacja działu sprzedaży - zawsze jest to doświadczony sprzedawca.

Zasoby ludzkie

Każdy z naszych ekspertów ma swoją grupę profesjonalistów przetestowanych na wielu projektach. Takie podejście pozwala nam współpracować tylko z najlepszymi wykonawcami, ale i gwarantować niezmiennie wysoką jakość produktu końcowego.

Skalowalne podejście

Nie jesteśmy organizacją charytatywną, dlatego bardzo ważne jest, aby klienci wracali do nas. Kiedy tworzymy, czy to dział sprzedaży, kampanię reklamowa, czy indywidualnie dostosowany system CRM - staramy się być o krok do przodu, aby przyszłe skalowanie projektu było jak najszybsze i najłatwiejsze.

My Ci pomożemy!

wladislaww
Telefon: +48 223 077 904

Pracujemy w dni powszednie od 9:00 do 18:00, ale zawsze możesz skontaktować się ze mną osobiście w Facebook lub LinkedIn!