Liderzy

Chief Sales Officer, M. Econ

Wladyslaw Jablonski

Doświadczenie: Ponad 8 lat pracy w sektorze sprzedaży B2B i B2C. Zawodowo zajmuje się budowaniem dużych sieci dealerskich i zarządzaniem działami handlowymi. Zrealizował kilka znanych projektów w Polsce w dziedzinie e-commerce. Przez długi czas pracował z dużymi projektami budowlanymi.

Obowiązki: kierownik polskiego działu oraz budowanie procesów biznesowych dla klientów w swoim regionie

Chief Technical Officer, MEng, Stenford

Maksim Gladkov

Doświadczenie: Pracuje w IT już od jedenastu lat. Swój pierwszy kalkulator zaprogramował mając dziewięć lat. Teraz jest współwłaścicielem firmy w USA. Pracował z takimi firmami jak Baltcom, GoDaddy i MadMimi.

Chief Executive Officer, MBA

Jeff Tihonow

Doświadczenie: ponad 10 lat pracuje w sprzedażach, doradztwie, integracji i wsparciu systemu Salesforce oraz szkoleniach dla pracowników. Przez 3 lata pracował dla OuterSell, wiodącego partnera Salesforce w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Współpracował z 3 firmami z Fortune 100, Gant, Armani Jeans.

Obowiązki: kierownik sprzedaży, procesów biznesowych

Zespół ds. automatyzacji sprzedaży

Automated Systems, PhD

Sergei Petrow

Doświadczenie: Ponad 30 lat działalności naukowej i praktycznej w zakresie automatyzacji systemów i procesów biznesowych. Przez ponad 3 lata pracował w Agencji ds. Inicjatyw Strategicznych w promowaniu nowych projektów (ASI), organizacji non-profit.

Obowiązki: przygotowywanie audytów, opisywanie i opracowywanie procesów biznesowych dla klientów.

System CRM Administrator

Maksim
Kushinichew

Wielki fan nowoczesnych technologii oraz deskorolki. Lubi przekształcać skomplikowane systemy do wyglądu, który będzie zrozumiały nawet dla prostego użytkownika. Jego rolą w naszym zespole jest konfiguracja nowych systemów CRM oraz obsługa istniejących. Odpowiedzialny za szybkie odpowiedzi w serwisie wsparcia technicznego.

System CRM Administrator

Robert Lyepa

Uwielbia ćwiczenia w plenerze, lecz nigdy nie rozstaje się z laptopem. Szczęśliwy ojciec trójki dzieci. Zajmuje się dostrajaniem złożonych systemów CRM i ich utrzymaniem. Uwielbia rozwiązywać nierozwiązywalne zadania, zwłaszcza jeśli chodzi o systemy CRM. Jego rolą w zespole jest tworzenie CRM dla klientów oraz obsługa posprzedażowa. Jest osobą komunikatywną, co pozwala budować długotrwałe relacje z klientami.

Junior Sales Consultant

Danny Jurtsik

Danny jest wielkim fanem automatyzacji procesów. Od prostych połączeń telefonicznych po złożone wielopoziomowe kanały komunikacji z klientami. W firmie odpowiada za budowę działów sprzedaży i ich przygotowanie do wdrożenia systemów CRM. Tworzy webinary i prowadzi szkolenia.

Zespół ds. marketingu

Marketing Expert

Alexey Seryapin

Założyciel web-studio AtOneSpot. Alexey jest ekspertem w dziedzinie marketingu online. Jest fanem nowych technologii i subskrybentem większości blogów technologicznych.

Developer

Konstantin
Seryapin

10 lat doświadczenia w środowisku korporacyjnym i udanego  zarządzania i posiadania kilku dużych firm. Dzięki temu Konstantin nie ma kłopotów ze zrozumieniem problemu klienta i znalezieniem niezwykłego rozwiązania.

Designer

Leon Flander

Człowiek, który dużo myśli, rysuje i tworzy. Jeśli chodzi o tworzenie projektu lub rebranding - zawsze zaczynamy od rozmowy z Leonem. I tak - to jest jego prawdziwe imię 🙂

Market Planning

Krist Vanadzinsh

Krist to nie tylko programista. To prawdziwy artysta. Dla niego nie ma barier i trudności - jeśli potrzebujesz coś stworzyć, można śmiało powiedzieć, że jest to już to zrobione.

Franchise Expert

Artur Beyer

Bogate doświadczenie zdobyte w Chicago w USA w największej firmie franczyzowej Francorp. Od 2014 r. Kierownik firmy Francorp Baltic. Od 2016 r. - Prezes Związku Franczyz Bałtyckich.

Content Manager

Elga Berke

Autorka profesjonalnych i kreatywnych treści, tłumaczka i redaktorka. Opracowuje oryginalne teksty w różnych branżach - od treści na stronie po nudną dokumentację techniczną.

My Ci pomożemy!

wladislaww
Telefon: +48 223 077 904

Pracujemy w dni powszednie od 9:00 do 18:00, ale zawsze możesz skontaktować się ze mną osobiście w Facebook lub LinkedIn!