Automatyzacja, w którą wierzymy …

Jesteśmy prywatną firmą konsultingową założoną w 2014 roku w Delaware, Stany Zjednoczone. W tym czasie opracowaliśmy autorską metodologię opisu, analizy i automatyzacji procesów biznesowych. Uważamy, że firma przyszłości to zautomatyzowane przedsiębiorstwo, w którym pracownik zajmuje się tym, co jest mu właściwe – twórczością.

Pomagamy naszym klientom wdrażać systemy CRM i inne systemy zarządzania przedsiębiorstwem, oraz tworzyć te systemy dla ludzi. Wiele osób pyta, dlaczego Blondie? Rzecz w tym, że tę nazwę kojarzymy z czymś, co wszyscy rozumieją. Jeśli jest to jasne nawet dla blondynki, to znaczy, że dobrze wykonaliśmy naszą pracę. Wierzymy, że profesjonalizm to gdy coś skomplikowanego staje się jasne dla każdego, gdy mówi się w języku, który on rozumie.

,,

Naszą misją jest pomaganie klientom w digitalizacji i automatyzacji biznesu w ciągle zmieniającym się środowisku międzynarodowym i technologicznym.

Naszą wizją jest połączenie wiedzy technicznej i humanitarnej w celu automatyzacji i cyfrowej transformacji firmy.

Jevgēnijs Tihonovs
Kierownik ds. rozwoju

Innowacje

Dążymy do stałego oswajania nowych technologii. Bez zależności czy są to języki programowania, nowe metody zarządzania, a nawet trendy w dizajnie. Nie boimy się eksperymentować na sobie, żeby zapewnić naszym klientom sprawdzone technologie.

Zaufali nam

Przemyślność

Nowe nie znaczy lepsze. W wyścigu o nowe technologie zawsze zadajemy sobie jedno pytanie – czy to naprawdę lepiej niż było? Bardzo ważne jest, aby nie podejmować pochopnych decyzji na rzecz niesprawdzonej technologii.