Nasza misja

Pomagać naszym klientom rozwijać biznes w stale zmieniającym się międzynarodowym i cyfrowym środowisku.

Nasza wizja

Łączyć wiedzę techniczną z humanitarnymi umiejętnościami w celu rozwoju biznesu.

Innowacje

Ciągle dążymy do stałego rozwoju nowych technologii. Niezależnie od tego, czy są to języki programowania, nowe kanały reklamowe czy trendy w projektowaniu wnętrz. Nie boimy się eksperymentować na sobie, aby zapewnić naszym klientom sprawdzone technologie.

Zrównoważoność

Nowe nie znaczy lepsze. W pogoni za nowymi technologiami zawsze zadajemy sobie jedno pytanie — czy naprawdę jest lepiej, niż było? Bardzo ważnym jest, aby nie podejmować pośpiesznej decyzji na korzyść niesprawdzonej technologii.

Nasi klienci

Drogę pokona tylko idący

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL

Jevgenijs Tihonovs

Jeśli sprzedajesz dużo i drogo - nie masz już żadnych innych problemów.

 

Dla zdecydowanej większości ludzi sprzedaże owiane są zasłoną tajemnicy i wydają się czymś niezwykle trudnym. W rzeczywistości wszystko jest bardzo proste, ale są szczegóły.

Poszczęściło mi się i zacząłem otrzymywać swoje pierwsze doświadczenia w sprzedaży bardzo wcześnie. W wieku około 14 lat zacząłem pomagać rodzicom w pracy, tłumaczyłem e-maile. Po pewnym czasie już sam prowadziłem całą korespondencję.

Tak wczesne doświadczenie pozwoliło mi szybko zrozumieć, jak działa komunikacja z ludźmi i zrobić karierę w dziedzinie sprzedaży. Jednak doszedłem do wniosku, że w XXI wieku — technologie decydują o wszystkim.

Nasza firma rozwiązuje problem kompleksowego podejścia do kwestii rozwoju biznesu. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać problemy w sprzedaży, marketingu, IT i innych kwestiach związanych z rozwojem biznesu. Nasza wizja oznacza znalezienie rozwiązań złożonych problemów poprzez wprowadzenie wielu różnych, powiązanych ze sobą rozwiązań.

Nasz zespół połączył w sobie unikalne humanistyczne umiejętności z głęboką techniczną wiedzą. Dzięki temu skupiamy zaawansowane technologiczne produkty z klasycznym podejściem do biznesu. Tworzymy systemy, które pozwalają firmom się rozwijać.

Zostań częścią czegoś większego razem z nami.