Jak możemy pomóc?

Udzielamy rad w sprawach technologii informacyjnej. Naszą główną specjalizacją jest doradztwo typu back-end w różnych sferach IT. Kompleksowa integracja systemów ERP i CRM, zagadnienia automatyzacji w różnych sferach, niezależny audyt systemów i szacunki od deweloperów, a także doradztwo w zakresie wstępnego rozmieszczania monet ICO i blockchain.

Konsulting IT - nasze usługi

Automatyzacja

Od obrotu dokumentów po planowanie usługi kurierskiej. Umożliwiamy naszym klientom ograniczanie wydatków na pracowników, a obsługa klienta jest bardziej przewidywalna.

Dowiedz się więcej

Integracja

Nasze kompetencje obejmują "nauczanie" wszystkich systemów komunikowania się ze sobą. W takiej konfiguracji staje się możliwe, aby każde zadanie korzystało z jego rozwiązania bez utraty cennych informacji i utrzymywania porządku w organizacji.

Dowiedz się więcej

Złożone problemy i rozwiązania IT

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu złożonych zadań informatycznych i doradzamy firmom informatycznym w organizacji procesu rozwoju, rozwiązywaniu złożonych problemów technicznych, poszukiwaniu odpowiednich specjalistów, oceny kosztorysów i wiele więcej.

Dowiedz się więcej

Digitalizuj biznes!

Jeśli spojrzeć na ogólny obraz rozwoju firm na świecie, staje się oczywiste, że te firmy, które w pełni wykorzystują nowoczesną technologię - przewyższają konkurencję. W warunkach, gdy ceny na rynku pracy rosną, a kwalifikacje pracowników spadają, logicznym jest wprowadzenie technologii pozwalającej na zmniejszenie liczby osób w przedsiębiorstwie. Co więcej, technologie mogą nie tylko obniżyć koszty personelu, ale także zwiększyć efektywność istniejącego zespołu.

Firmy z rozwiniętą infrastrukturą IT łatwiej rosną i szybciej się rozwijają

Chief Sales Officer, M. Econ

Wladyslaw
Jablonski

Doświadczenie: Ponad 8 lat pracy w sektorze sprzedaży B2B i B2C. Zawodowo zajmuje się budowaniem dużych sieci dealerskich i zarządzaniem działami handlowymi. Zrealizował kilka znanych projektów w Polsce w dziedzinie e-commerce. Przez długi czas pracował z dużymi projektami budowlanymi.

Chief Executive Officer, MBA

Jeff
Tihonow

Doświadczenie: ponad 10 lat pracuje w sprzedaży, doradztwie, integracji i wsparciu systemu Salesforce oraz szkoleniach dla pracowników. Przez 3 lata pracował dla OuterSell, wiodącego partnera Salesforce w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Współpracował m.in. z Fortune 100, Gant i Armani Jeans.

Chief Technical Officer, MEng, Stenford

Maksim
Gladkov

Doświadczenie: Pracuje w IT już od jedenastu lat. Swój pierwszy kalkulator zaprogramował mając dziewięć lat. Teraz jest współwłaścicielem firmy w USA. Pracował z takimi firmami jak Baltcom, GoDaddy i MadMimi.

Jakość

Czasem jest bardzo ciężko powiedzieć „nie” dużemu klientowi. Jednak my nigdy nie podejmujemy się projektów, których nie jesteśmy pewni na 100%. Niezwykle ważne jest dla nas zapewnienie wysokiej jakości usług i tworzenie takiej wartości, za którą klienci z chęcią zapłacą.

Innowacje

Fanatyzm w pragnieniu opanowania nowych umiejętności. Przestaliśmy liczyć bezsenne noce spędzone przy komputerze. Wszystko to robi się w jednym celu – być o dwa kroki do przodu względem konkurencji oraz konkurencji naszych klientów. Poza tym jest to po prostu świetna zabawa.

Pragmatyzm

Bez względu na całą innowacyjność naszego myślenia, najważniejsze dla nas nadal jest wykorzystanie tylko sprawdzonych technologii i metod. Ich celem jest optymizacja kosztów, uproszczenie życia i obniżenie ryzyka, lecz w żadnym przypadku nie odwrotnie. Nowe nie zawsze jest lepsze od starego.