Niezwykle prosty interfejs

amoCRM NIE WYMAGA DŁUGIEGO SZKOLENIA

Cały Twój zespół będzie zaangażowany w pracę od pierwszego dnia z najłatwiejszym w użyciu CRM na rynku. Interfejs amoCRM jest intuicyjny i nie wymaga szkolenia ani okresu wdrożenia i adaptacji.
Minimum przycisków, dodatkowych stron lub opcji - minimum kliknięć i maksymalna szybkość pracy. Interfejs jest w pełni zoptymalizowany do użycia na tabletach. W amoCRM łatwo się zakochać.
Nawet jeśli szkolenie jest wymagane, zawsze będziemy obok ciebie. Jesteśmy pierwszym oficjalnym integratorem amoCRM na rynku polskim.
amoCRM | mobilā crm sistēma
amocrm | klientu attiecību parvaldīšana

Automatyczne składanie wniosków

NIE TRAĆ KLIENTÓW

Ilu potencjalnych klientów i wniosków tracisz? Program amoCRM automatycznie rejestruje wszystkie żądania i wnioski klientów dotyczące wszystkich kanałów i dodaje je do ścieżki sprzedaży. Bez względu na źródło wniosku: formularz internetowy, e-mail, telefon, portale społecznościowe czy czat - nie stracisz potencjalnych klientów.
analytics-bg-ru

Lokalna obsługa klienta

OFICJALNY PARTNER W RYDZE I WARSZAWIE

Jesteśmy pierwszym oficjalnym, akredytowanym partnerem amoCRM w Polsce. Mamy ponad 40 wdrożeń, tworzymy własne widgety i integrujemy. Będąc w Polsce, nauczyliśmy się pracować z lokalnymi produktami i dysponujemy narzędziami do ich integracji z amoCRM.
amoCRM oficiālais partneris Latvijā

Mobilny amoCRM

SKANER WIZYTÓWEK

SKANER
WIZYTÓWEK

Gdziekolwiek jesteś, możliwości amoCRM są wszędzie z Tobą. Nasza mobilna aplikacja, wyposażona w skaner wizytówek, pozwoli Twojemu zespołowi na dodawanie kontaktów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Przyjdź na kolejne spotkanie biznesowe w pełnej gotowości i zsynchronizuj wyniki każdej transakcji bezpośrednio na miejscu. Mobilny CRM daje Ci możliwość pracy wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci.
Square
amocrm vizītkaršu skeneris

Pełna integracja z pocztą e-mail

WSZYSTKIE KORESPONDENCJE TUTAJ

amoCRM zapewnia pełną integrację z pocztą e-mail. Wiadomości przychodzące i wychodzące wysyłane nawet od zwykłego klienta z poczty e-mail są automatycznie dodawane do odpowiednich kart. Oznacza to, że cała historia komunikacji i uzgodnień z klientem jest zawsze pod ręką.
integrations-bg-ru

Integracja z twoją telefonią

DZWONISZ ZA
JEDNYM KLIKNIĘCIEM

amoCRM oferuje pełną integrację z ponad 50 operatorami telefonii dla biura. Możesz zadzwonić do klienta i odbierać połączenia jednym kliknięciem. Ale co najważniejsze, cała historia rozmów i nagrań rozmów jest przechowywana na karcie klienta.
amoCRM oferuje wszystkie niezbędne statystyki dotyczące połączeń, które pozwalają śledzić, jak twój zespół sprzedaży obsługuje połączenia.
Telefona integrācija ar amoCRM

Współpraca

KOMUNIKUJ SIĘ
I DYSKUTUJ

Nasz wbudowany komunikator internetowy pozwala zespołowi komunikować się z prędkością błyskawicy bezpośrednio w interfejsie programu. Koniec z przełączaniem między oknami lub aplikacjami.
I nie martw się, jeśli nie jesteś przy komputerze - powiadomienia przychodzą zarówno w przeglądarce, jak i telefonie komórkowym. Od teraz jesteś zawsze w kontakcie - żadna wiadomość nie zostanie pominięta.
messaging-bg-reverse-ru

Automatyczny lejek sprzedaży

USTAW SPRZEDAŻ
NA AUTOPILOTA

Unikalna funkcja amoCRM - cyfrowy lejek umożliwia integrację z lejkiem sprzedaży pełnego zakresu narzędzi komunikacji online i ocieplenie stosunków z klientami. Mówiąc najprościej, klienci zobaczą specjalne reklamy, otrzymają powiadomienia, a ty zobaczysz ich reakcję. Tak więc promocja potencjalnego klienta na lejku sprzedaży następuje niemal automatycznie.
automation-middle-ru

Okresowa sprzedaż

KLIENCI WRACAJĄ
I ZNOWU KUPUJĄ

Wyjątkowa ścieżka okresowych zakupów wizualnie pokazuje aktualny stan wszystkich Twoich stałych klientów: kto niedawno dokonał zakupu i kto będzie się z tobą ponownie kontaktować. Pracuj z tymi, którzy nie powrócili i budujcie długotrwałe relacje.
dashboard-bg-ru

Wypróbuj teraz!

Zarejestruj swoje konto i wypróbuj amoCRM za darmo przez 14 dni.