Jak możemy pomóc?

ICO i blockchain są teraz dostępne dla wszystkich. Pomimo tego, że jest to zupełnie nowy temat dla większości ludzi, w naszym zespole są specjaliści, którzy od ponad dwóch lat zajmują się wdrażaniem technologii blokowych w biznesie. Przeprowadzimy serię "szkoleń" i pomożemy zrozumieć potencjał technologii dla Twojej firmy.

Bezpieczeństwo na wysokości

Istotą blockchain jest liczba zaangażowanych graczy. Można hakować 1, 100 lub nawet 10 000 komputerów, ale nie można zhakować całej sieci. Jest to zasada weryfikacji blockchain. Dzięki tej technologii możliwe jest tworzenie sprawdzonych dokumentów, które są setki razy bardziej niezawodne niż centralne analogi jako podpis elektroniczny.

Blockchain pozwala
na bezpieczne
korzystanie z aplikacji

Gdzie potrzebny jest blockchain?

Systemy
bezpieczeństwa

Wszędzie tam, gdzie jest to konieczne, aby upewnić się, że operacja jest wykonywana przez konkretną osobę.

Obrót dokumentów

Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba weryfikacji autentyczności dokumentu. Może to być dyplom edukacji, paszport lub inny dokument.

Kontrola fałszerstw

Istnieją technologie umożliwiające tworzenie specjalnych chipów RFID całkowicie wykluczających możliwość ich fałszowania.

Chief Sales Officer, M. Econ

Wladyslaw
Jablonski

Doświadczenie: Ponad 8 lat pracy w sektorze sprzedaży B2B i B2C. Zawodowo zajmuje się budowaniem dużych sieci dealerskich i zarządzaniem działami handlowymi. Zrealizował kilka znanych projektów w Polsce w dziedzinie e-commerce. Przez długi czas pracował z dużymi projektami budowlanymi.

Chief Executive Officer, MBA

Jeff
Tihonow

Doświadczenie: ponad 10 lat pracuje w sprzedaży, doradztwie, integracji i wsparciu systemu Salesforce oraz szkoleniach dla pracowników. Przez 3 lata pracował dla OuterSell, wiodącego partnera Salesforce w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Współpracował m.in. z Fortune 100, Gant i Armani Jeans.

Chief Technical Officer, MEng, Stenford

Maksim
Gladkov

Doświadczenie: Pracuje w IT już od jedenastu lat. Swój pierwszy kalkulator zaprogramował mając dziewięć lat. Teraz jest współwłaścicielem firmy w USA. Pracował z takimi firmami jak Baltcom, GoDaddy i MadMimi.

Jakość

Czasem jest bardzo ciężko powiedzieć „nie” dużemu klientowi. Jednak my nigdy nie podejmujemy się projektów, których nie jesteśmy pewni na 100%. Niezwykle ważne jest dla nas zapewnienie wysokiej jakości usług i tworzenie takiej wartości, za którą klienci z chęcią zapłacą.

Innowacje

Fanatyzm w pragnieniu opanowania nowych umiejętności. Przestaliśmy liczyć bezsenne noce spędzone przy komputerze. Wszystko to robi się w jednym celu – być o dwa kroki do przodu względem konkurencji oraz konkurencji naszych klientów. Poza tym jest to po prostu świetna zabawa.

Pragmatyzm

Bez względu na całą innowacyjność naszego myślenia, najważniejsze dla nas nadal jest wykorzystanie tylko sprawdzonych technologii i metod. Ich celem jest optymizacja kosztów, uproszczenie życia i obniżenie ryzyka, lecz w żadnym przypadku nie odwrotnie. Nowe nie zawsze jest lepsze od starego.

Читайте