Zastanawiasz się, jak zadbać o kondycję swojej skóry? Co zrobić, aby ujędrnić swoje ciało? A może coraz bardziej zastanawiasz się nad zabiegami zakresu z medycyny estetycznej? Obecnie na rynku dostępne są nowoczesne technologie, które są w stanie rozprawić się z licznymi problemami skórnymi, a także zagwarantować spektakularne efekty już po kilku zabiegach. Przykładem tego jest technologia Accent Prime. Na czym dokładnie polega? Jaki ma wpływ na skórę? Sprawdź to!

Jak działa technologia Accent Prime?

Accent Prime to zaawansowana technologicznie platforma, która wykorzystuje działanie fali ultradźwiękowej oraz fali radiowej unipolarnej, wyróżniającej się wysoką częstotliwością, a także nowatorską metodą w zakresie modelowania skóry. Zabieg z wykorzystaniem technologii Accent Prime przynosi spektakularne efekty w obszarach, które wymagają wygładzenia, wymodelowania bądź ujędrnienia. Chcesz rozprawić się z “drugim podbródkiem”? A może zależy Ci na tym, aby poprawić owal twarzy? Urządzenie świetnie radzi sobie również z wygładzeniem struktury skóry – np. na brzuchu, udach czy plecach.

Przebieg zabiegu z zastosowaniem Accent Prime

Zabieg jest w pełni bezpieczny, a do modelowania skóry wykorzystuje się specjalne nowatorskie głowice, które dostępne są w różnych rozmiarach – dobieranych ze względu na dany obszar i oczekiwany rezultat. Na wybrany obszar ciała zostaje zaaplikowana wazelina kosmetyczna, a kolejnym etapem jest praca z głowicą wykorzystująca ultradźwięki, a następnie z głowicą z falami radiowymi. Podczas zabiegu z wykorzystaniem technologii Accent Prime można odczuwać ciepło, nie powoduje ono natomiast dyskomfortu. Dowiedz się więcej na temat tej metody i zadbaj o jędrność swojej skóry!