Jeśli posiadasz w swojej szafie szare trampki i zastanawiasz się, do czego możesz je założyć, przedstawimy Ci kilka propozycji ich wykorzystania w stylizacjach o różnym charakterze. Trampki od lat cieszą się ogromną popularnością ze względu na swój prosty kształt, budowę i wygodę noszenia. W obecnej modzie są wykorzystywane na różne sposoby. Spotykamy je nawet w połączeniach z eleganckimi garniturami. Sprawdź najlepsze pomysły na wyjątkowy outfit z udziałem trampek.

Szare trampki na co dzień

Szare trampki najczęściej zakładamy w zwykłych codziennych stylizacjach. Możesz ubrać je do pracy lub szkoły i połączyć ze spodniami jeansowymi i wygodną bluzką. Taki zestaw sprawi, że będziesz czuła się komfortowo nawet podczas intensywnego dnia. Początkowe przeznaczenie trampek wiązało się z użyciem ich jako obuwia sportowego, dlatego również dzisiaj śmiało możesz w nich biegać lub chodzić na siłownię. Wykonane są z przyjemnego materiału, który przepuszcza powietrze.

Elegancka stylizacja w połączeniu z trampkami

Trampki są na tyle uniwersalnym obuwiem, że można założyć je zarówno w codziennym ubiorze jak i w eleganckiej stylizacji. Idealnie wpisują się w kanon nowoczesnej mody, będącej połączeniem różnych rodzajów stylu. Szare trampki możesz bez wątpienia założyć do garnituru, białej koszuli, a nawet do … ślubu! Ten trend jest widoczny coraz częściej na weselach młodych ludzi, którzy stawiają na unikatowy charakter swojej uroczystej ceremonii. Sprawdź, do czego Ty możesz je założyć.