Depilacja laserowa jest coraz bardziej powszechna w naszym życiu. Nie jest to już coś, na co pozwolić mogą sobie tylko najbogatsze osoby. Wręcz przeciwnie, rozwój tego typu zabiegów zwiększył podaż rynkową, co w efekcie również wyzwoliło niższe ceny. Depilacja przy zabiegu Thunder Laser to świetna sposobność, aby pozbyć się niechcianych włosków na bardzo długo. Ale no właśnie… dlaczego aż tak niechcianych?

Dlaczego kobiety się depilują?

Możemy sobie zadać pytanie, dlaczego właściwie kobiety się depilują. Jest to oczywiście decyzja indywidualna, jednak mimo to większość Pań, to robi, a również i Panowie mocno się do tego przekonują. Wynika to z faktu, że pierwotna ochronna funkcja włosków, przestała mieć już znaczenie w momencie gdy zaczęliśmy nosić ubrania, bieliznę, czy stosować odpowiednie kosmetyki. Miały one nas bronić przed bakteriami i zarazkami, jednak obecnie sprawiają nam one tylko dyskomfort i nieprzyjemność estetyczną. Z tego powodu tak wiele osób sięga po metody depilacyjne.

efekty po Thunder Laser

Efekty depilacją laserową Thunder Laser

Depilacja laserowa pozwala na całkowite pozbycie się odrastających włosków na długi czas. Niektórym osobom po kilkunastu latach mogą znów pojawiać się małe włoski, ponieważ organizm ma mocną potrzebę regeneracji. Mimo to, w większości przypadków, zabieg Thunder Laser na stałe pozbywa się włosków. Efekty po takiej operacji są naprawdę opłacalne, ponieważ oprócz usunięcia owłosienia, widoczna jest również poprawa kolorytu skóry, a także jej ujędrnienie i odmłodzenie.