Od jakiegoś czasu panuje moda na kupno używanych ubrań. Nie da się ukryć, że co raz więcej ludzi odchodzi od zakupów w sieciówkach i decyduje się na zakup ubrań z tak zwanej drugiej ręki. Zastanawiasz się gdzie sprzedać ubrania, w których już nie chodzisz, jednak w dalszym ciągu ich jakość jest zadowalająca? Przygotowaliśmy kilka miejsc, które z pewnością Ci się spodobają. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Gdzie sprzedać ubrania? Nasze propozycje

Najpopularniejszą formą sprzedaży ubrań są platform, które zostały do tego celu stworzone. Jedną z takich platform jest Vinted, która po zarejestrowaniu się na stronę umożliwia kupno i sprzedaż ubrań męskich, damskich, dziecięcych, a także wielu innych dodatków i akcesoriów. Sprzedaż ubrań może się również odbyć poprzez Allegro, OLX czy nawet Facebook’owe grupy sprzedażowe. Znając te miejsca nie musisz zastanawiać się gdzie sprzedać ubrania!

gdzie sprzedać ubrania

Jak sprzedać ubrania?

Wiesz już, gdzie sprzedać ubrania, ale w jaki sposób je zaprezentować, by jak najwięcej osób było zainteresowanych aukcją? Kluczową rolę odgrywa dobrze wykonane zdjęcie. Przedstaw ubrania w jasnym świetle, schludnie zaprezentowane na wieszaku lub modelce/modelu. Staraj się unikać przeróbek zdjęć w postaci filtrów, a także dokładnie opisz wszystkie wady, jakie posiada przedmiot (o ile jakieś ma). Ukrywanie drobnych uszkodzeń nie przyniesie niczego dobrego. W sprzedaży bądź uczciwy, a ubrania prezentuj estetycznie i schludnie – to klucz do sukcesu!