Każda kobieta lubi czuć się modnie, jednak absolutnie nie można zapominać również o wygodzie. By chodzenie w butach było komfortowe, warto postawić na klasyczne obuwie sportowe. Niektórym wydaje się, że pasują one wyłącznie do dresów i jeansów, ale czy aby na pewno tak jest? Poniżej zobaczysz, do czego jeszcze możesz założyć granatowe trampki. Zapraszamy do czytania!

Do sukienki nie tylko szpilki

Jak już pisaliśmy wyżej, granatowe trampki to doskonała propozycja nie tylko do rzeczy sportowych, ale i również eleganckich. Tego rodzaju buty doskonale będą się komponować z dziewczęcymi sukienkami oraz spódnicami. Dzięki nim cała stylizacja nie tylko będzie piękna, ale i również i komfortowo.

By cała stylizacja wyglądała spójnie, zadbaj nie tylko o obuwie, ale i również pozostałe dodatki. Do butów dobierz granatową torebkę, okulary, apaszkę lub modną biżuterię. Gwarantujemy, że połączenie to będzie doskonałe. Wystarczy, że odważysz się spróbować dobrać odważne dodatki!

Granatowe trampki

Granatowe trampki – jakie buty wybrać?

Obecnie do jakiego sklepu nie pójdziesz, na pewno jakieś buty wpadną Ci w oko. Asortyment jest na tyle szeroki, że ich dobór do własnego gustu nie stanowi żadnego problemu. Granatowe trampki mogą być różne – mniej lub bardziej zdobione, mogą posiadać wzory czy inne ozdoby. My przychodzimy z dziewczęcą propozycją z kokardą, dzięki której buty wyglądają atrakcyjnie i dobrze komponują się zarówno z jeansami, jak i innymi częściami garderoby. Przekonaj się o tym sama!