Ślub to ogromne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Panna młoda chce w tym dniu wyglądać idealnie, tak, by olśnić swojego męża, a także gości, którzy przybyli, by celebrować z nią uroczystość. Zwykle kobiecie zależy na tym, by wszystko w tym dniu było perfekcyjne – z tego też powodu decyduje się na wizytę u fryzjera, kosmetyczki, a także makijażystki.

Również paznokcie powinny wyglądać dobrze. W tym dniu wybiera się stonowane, jasne odcienie, które będą komponować się z białą suknią. Przychodzimy z propozycją Indigo Wifi Wife, która zachwyci przyszłe panny młode.

Indigo Wifi Wife

Indigo Wifi Wife – odcień dla przyszłych panien młodych

Indigo Wifi Wife to transparenty i naturalny lakier do manicure hybrydowego, w odcieniu delikatnego różu. Pochodzi on z serii Wedding Collection, która spodoba się każdej kobiecie, wychodzącej za mąż. Cechuje się on dobrym kryciem, a także wysoką jakością – lakier nie kurczy się, a także nie cofa w lampie. Posiada on również odpowiednią gęstość, co sprawia, że bardzo wygodnie się go nakłada.

Tylko jasne kolory? Zaszalej!

Wiele kobiet decyduje się na jasny odcień, jednak czasem warto zaszaleć i wybrać coś bardziej kolorowego. Paznokcie w kolorze baby blue czy może czerwone? Cała kreacja nabierze wtedy charakteru. Dobierz do siebie idealny odcień i ciesz się tym pięknym dniem. Jeżeli jednak w dalszym ciągu masz problem, jaki odcień wybrać, może to właśnie Indigo Wifi Wife będzie dobrym wyborem?