Żyjemy w ciągłym biegu. Praca, szkoła, dzieci, dom, rzadko możemy znaleźć chwilę tylko dla siebie – poza snem, którego też nie mamy tyle, ile powinnyśmy. Dobrze więc chociaż raz na jakiś czas poświęcić sobie samej trochę czasu i urządzić swoje małe Indigo home spa.

Nasze kosmetyki do Indigo home spa

W naszej ofercie możesz znaleźć kosmetyki stworzone z myślą o kobietach, którym odpoczynek jest niezbędny. Seria Indigo home spa to aromatyczne balsamy do ciała, masła, kremy, a także kosmetyki przeznaczone do kąpieli. Wszystkie one nie tylko dbają o Twoją skórę, ale też o Twój nastrój poprzez kojące, relaksujące zapachy. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności z naszymi kosmetykami! Połączyliśmy je dla Ciebie w zestawy, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla Twojej ukochanej, dla mamy, koleżanki, a zwłaszcza dla samej siebie – bo zasługujesz na chwilę relaksu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Indigo home spa

Jak zrobić domowe spa?

Zacznij od peelingu, który przygotuje Twoją skórę na kolejne zabiegi. Weź długą, gorącą kąpiel. Do wody dodaj aromatyczne olejki z serii Indigo home spa, które odżywią Twoją skórę i pozwolą na rozluźnienie. Gdy ciało jest jeszcze nagrzane, a pory rozszerzone, skóra łatwiej absorbuje substancje odżywcze. Dlatego od razu po kąpieli nałóż na twarz maseczkę, odpowiadającą typowi Twojej cery. Na koniec zrób pedicure i manicure – kosmetyki do nich też możesz znaleźć w naszym sklepie!