Jeśli planujesz zorganizować imprezę firmową, powinieneś pomyśleć o kilku rzeczach. Pierwszym krokiem będzie zarezerwowanie miejsca, chyba że organizujesz wydarzenie na terenie firmy. Musisz także pomyśleć o rozrywce, stroju, zaproszonych mówcach i tym, co będzie potrzebne na firmowym spotkaniu. Nie wolno jednak zapominać o posiłkach. Jedzenie jest jedną z najważniejszych cech każdego wydarzenia. Musisz znaleźć catering eventowy, który dostarczy fantastyczne jedzenie i wyjątkową obsługę. Pytanie brzmi, jak znaleźć wzorową usługę cateringu na imprezę firmową?

Określ swój budżet

Na samym początku dowiedz się, jaki masz budżet na catering eventowy. Następnie skontaktuj się z lokalnymi firmami, aby uzyskać wycenę na rodzaj potrzebnej żywności i liczbę osób, które zaprosisz. Uzyskaj niestandardową wycenę opartą na specyfice Twojego wydarzenia. Porównaj oferty w kilku miejscach. Pamiętaj jednak, że taniej nie zawsze znaczy lepiej. Znajdź catering eventowy, który oferuje konkurencyjne ceny, ale również spełnia wszystkie poniższe znaczniki wyboru.

Określ liczbę uczestników wydarzenia

Jak wspomniano powyżej, musisz wiedzieć, ile osób zamierzasz nakarmić, aby uzyskać dokładne oszacowanie usług cateringowych. Jednak ta liczba może również dyktować, z jakim cateringiem eventowym możesz pracować. Na przykład nie wszystkie firmy są przystosowane do obsługi setek osób. Jeśli masz stosunkowo dużą imprezę, upewnij się, że wybrana przez ciebie firma bez problemu poradzi sobie z deklarowaną ilością uczestników wydarzenia.

catering eventowy

Catering eventowy z doświadczeniem

Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie, elegancji i szykowności to koniecznie wybierz catering eventowy z dużym doświadczeniem i wykwalifikowanym personelem. Nie każdy nadaje się do obsługi klienta, tym bardziej na dużych wydarzeniach, w których biorą udział ważne osobistości. Tutaj bardzo ważna jest kultura osobista oraz umiejętności. Czytanie recenzji online może być niezawodnym sposobem na znalezienie najlepszego cateringu eventowego. Dowiedz się, co inni menedżerowie firm, klienci mają do powiedzenia na temat wybranych przez ciebie firm w okolicy. Unikaj źle ocenianych przedsiębiorstw.