Bycie rodzicem jest zajęciem na pełen etat, w którym opiekę sprawuje się 24 godziny na dobę, nawet podczas snu. W jaki sposób pogodzić jednak odpoczynek i inne zajęcia z bezpieczeństwem malucha i spokojem ducha? Rozwiązaniem jest niania elektroniczną z kamerą, ranking najlepszych urządzeń prezentujemy w dzisiejszym wpisie.

Czym jest na czym polega elektroniczna niania?

Rozwój technologii znacząco ułatwia codzienne życie, dzięki czemu wiele obowiązków i zadań staje się o wiele prostszych. Przykładem jest elektroniczna niania doceniania przez rodziców na całym świecie. Urządzenie to składa się z dwóch elementów, nadajnika, który umieszcza się w pokoju,w którym przebywa malec, a także odbiornika, który znajduje się wraz z opiekunem. Fale radiowe przekazują dźwięki i obraz z jednego urządzenia na drugie, będąc niejako odpowiedzią na popularne niegdyś walkie talkie. Innym rodzajem sprzętu jest niania elektroniczna z kamerą. Ranking obejmuje modele na wi-fi, dzięki którym można mieć na oku pociechę nawet będąc w ogrodzie czy pracy.

Niania elektroniczna z kamerą ranking urządzeń

Dla opiekunów, których interesuje sprawdzona niania elektroniczna z kamerą ranking, stworzyliśmy zestawienie najpopularniejszych i cieszących się największym zaufaniem rodziców sprzętów tego typu. Wśród nich znajdują się modele:

  • VTECH DECT BM2600
  • VTECH DECT BM3200
  • VTECH DECT BM4500
  • VTECH BM4300
  • XBLITZ BABY

Każda z tych propozycji wyróżnia się doskonałym zasięgiem i częstotliwością sygnału, prostym i funkcjonalnym systemem zasilania, dobrymi parametrami technicznymi oraz przydatnymi funkcjami dodatkowymi.