Manicure hybrydowy cieszy się ogromną popularnością już od kilku lat. Co raz częściej jednak, kobiety decydują się na stonowane paznokcie w kolorach nude, beżu czy różu. Efekt delikatnych paznokci można otrzymać nie tylko dzięki lakierom hybrydowym, ale też samej bazie. Dziś wyjaśnimy, czy baza mineralna Indigo Golas sprawdzi się jako produkt 3w1. Zapraszamy!

Indigo Golas

Kilka słów o paznokciach hybrydowych

Wiele kobiet zrezygnowało z klasycznych lakierów, na rzecz manicure hybrydowego. Powód jest prosty: lakiery hybrydowe są trwalsze i dłużej utrzymują się na paznokciach. Na pewno znasz ten moment, gdy dopiero co pomalowałaś paznokcie, a za chwilę już coś się na nich odbiło lub ukruszyło. W przypadku hybryd możesz o tym zapomnieć! Lakiery te utwardzane są w lampie LED lub UV, a sam kolor dodatkowo pokrywa się topem, który sprawia, że paznokcie są trwalsze i pięknie się błyszczą.

Jeżeli zależy Ci na kolorowych, bogato zdobionych paznokciach, to wykonanie takiego manicure może potrwać około 2-3h. Są jednak sposoby, które pozwolą na uzyskanie stonowanych paznokci zaledwie w kilka minut. W całym tym procesie może pomóc baza Indigo Golas.

Indigo Goals – sposób na piękny manicure

Baza do paznokci Indigo Goals pozwala na wykonanie manicure w kilka minut, a wszystko dlatego, że jest to produkt 3w1 – baza, kolor i top. Ten piękny, chłodny nude doskonale będzie wyglądał na płytce paznokcia o każdej porze roku. Paznokcie nim wykonane są trwałe i wyglądają naprawdę dobrze. Polecamy przetestować tę bazę mineralną samemu!