Moda plażowa coraz bardziej się rozwija, a projektanci co sezon zaskakują nas coraz to wymyślniejszymi modelami. Zastanawiacie się, które stroje kąpielowe będą modne w tym sezonie? Przychodzimy wam z pomocą! Przedstawimy przegląd nadchodzących trendów. Z pewnością możemy spodziewać się powrotu modeli w stylu vintage, niemałe zamieszanie zrobią także stroje jednoczęściowe. Zapraszamy do lektury!

Co będzie na topie?

Zacznijmy od kolorystyki. W sklepach odzieżowych na wieszakach możemy zauważyć wiele neonowych kolorów – stroje kąpielowe będą się rządziły tymi samymi prawami. Intensywny róż, zieleń, czerwień zdecydowanie będą na topie. Poza gładkimi wzorami, w modzie będą także różnego rodzaju printy, zarówno ze zwierzęcymi motywami, jak np. panterka, jak i te kobiece, kwiatowe akcenty. Jeśli zaś chodzi o sam fason, bardzo popularne będą modele zakładane na jedno ramię oraz te z głębokim, odważnym dekoltem.

stroje kąpielowe

Bikini czy może jednoczęściowe stroje kąpielowe?

Jeszcze kilka sezonów temu, odpowiedź na to pytanie byłaby prosta – oczywiście, że bikini. Jednak teraz ten trend zdecydowanie się zmienia. Kiedyś jednoczęściowe stroje kąpielowe wybierały raczej te kobiety, które nie czuły się zbyt pewnie i chciały np. ukryć swój brzuszek. Obecnie jednoczęściowe stroje są hitem modowym, oferują naprawdę wiele ciekawych rozwiązań, jak falbanki, rozcięcia czy inne ozdobne elementy. Pamiętajcie, że każda z was może czuć się pięknie i kobieco w stroju kąpielowym, niezależnie od rozmiaru czy kształtów!