Konferencja partnerów RamBase, która odbyła się online przyniosła wiele nowych zmian, którymi są nowe funkcje RamBase. Jest to idealny system ERP, który sprawdzi się dla firm dystrybucyjnych oraz produkcyjnych. Nowy system RamBase jest cały czas rozwijany i dostosowywany do potrzeb klientów.

Nowe rozwiązania i funkcje RamBase:

Wśród nowych funkcji RamBase możemy wyróżnić nową metodą kosztową wdrożoną w sekcji finansowej. Dzięki tej metodzie otrzymujemy wiele możliwości w kwestii zarządzania międzynarodowymi firmami. Oprócz tego otrzymujemy funkcje pojedynczego logowania, która upraszcza dostęp do wszystkich funkcjonalności całego systemu. Interface całej aplikacji został unowocześniony. Dostęp do wszystkich faktur jest możliwy z poziomu aplikacji mobilnej. Warto zaznaczyć, że firma, która korzysta z RamBase może oferować dostęp do portalu dostawcy jak i klienta.

Dodatkowe informacje

Oprócz nowych funkcji RamBase na konferencji mogliśmy usłyszeć ciekawą historię firmy Seagarden, która skorzystała z systemu RamBase. Korzystali wcześniej z wielu systemów ERP lecz żaden z nich nie mógł spełnić ich oczekiwań. Dzięki RamBase mogli usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz uzyskać rozwiązanie dopasowane do ich potrzeb. Więcej przeczytacie na stronie IT Vision.