Podążając za modą śledzimy trendy w sieci. Widzimy wiele gwiazd, które zakładają odzież od znanych projektantów, np. Fabiana Filippi – włoska marka, która ogromną uwagę przykłada do surowców i materiałów. Ich celem jest nie tylko dostarczanie modnej odzieży, ale i również zrównoważony rozwój połączony z ekologicznymi rozwiązaniami.

ubrania od fabiana filippi

Fabiana Filippi – moda i ekologia w jednym

Odzieżowe brandy powinny brać przykład z Fabiana Filippi, która poza produkcją, dobrej jakości, oryginalnych ubrań, przykłada uwagę, do tego skąd pochodzą materiały, czy są bezpieczne dla naszej skóry i czy osoby zajmujące się produkcją są w sprawiedliwy sposób traktowane i niewykorzystywane. Jest to niezwykle ważne, aby sprawdzać skąd i co się kupuje.

zrównoważona odzież fabiana filippi

Jak dbać o ekologię w produkcji odzieży?

Kupując w outlecie Fabiana Filippi podwójnie wspierasz środowisko. Nie pozwólmy, aby ubrania szły na śmietnik, tylko aby były w odpowiedni sposób wykorzystywane. Odzież uszkodzona, poplamiona, czy po prostu niemodna, może być ponownie wykorzystana, lub przerobiona na coś innego. Fabiana Filippo właśnie w ten sposób wspiera środowisko i surowce, które w kolejnych etapach produkcji są przetwarzane i ponownie wykorzystywane. Dbajmy o naszą planetę.