Wiele mówi się w ostatnim czasie o codziennym stosowaniu kremów z filtrem UV. Czy faktycznie jest to takie ważne? Filtry przeciwsłoneczne chronią przed promieniowaniem UV. Tym samym zapobiegają one powstawaniu przebarwień i spowalniają proces starzenia się naszej skóry. Przed wakacjami warto więc zaopatrzyć się w tego rodzaju kremy takie jak na przykład nasz La Roche Posay SPF 50.

La Roche Posay SPF 50

Czemu trzeba stosować krem z filtrem SPF?

Filtry przeciwsłoneczne są ważnym elementem codziennej, porannej pielęgnacji skóry, ponieważ chronią ją przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych. Polecamy aplikować krem z filtrem każdemu i przez cały rok. Zwłaszcza osoby ze skórą delikatną, z tendencją do powstawania zaczerwienień, podrażnioną lub odbywające kuracje kwasami, retinolem i innymi zabiegami uwrażliwiającymi skórę powinny pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej. Należy także pamiętać, że oprócz promieniowania słonecznego, ze względu na pracę przed komputerem jesteśmy narażeni także na promieniowanie HEV i IR, które również negatywnie działa na skórę. Nasz krem La Roche Posay SPF 50 skutecznie ochroni Twoją skórę przed każdego rodzaju promieniowaniem.

La Roche Posay SPF 50 – zalety

Nasz krem La Roche Posay SPF 50 zapewnia najwyższy poziom ochrony przeciw UVA w całej historii serii Anthelios. Szerokie spektrum ochrony zapobiega uszkodzeniom spowodowanym przez UVA, UVB, promieniowanie podczerwone typu A, a nawet zanieczyszczenia. Świetnie nadaje się on na wycieczkę na plażę lub basen. Jest bardzo odporny na wodę, pot i piasek. Z kolei jego niewidoczna, lekka konsystencja sprawia, że może być stosowany również na co dzień! Jeżeli więc szukasz ochrony dla swojej skóry w gorące letnie miesiące najlepiej sprawdzi się nasz bezzapachowy fluid Anthelios! Informacje o jego dostępności i cenach znajdziesz w naszej porównywarce cenowej – zaprtaszamy!