W salonach kosmetycznych możemy podpatrzeć jak panie stylistki wykonują profesjonalny manicure paznokci. Często widzimy mnóstwo sprzętów, gadżetów, płynów, ale które z nich faktycznie warto używać, a które są zbędnym dodatkiem?

Co warto używać w stylizacji paznokci?

Zacznijmy od podstawowych elementów do wykonania manicure hybrydowego. Do wykonania takiej stylizacji potrzebne nam będą: lakiery, top, baza, odtłuszczacz, oliwka na skórki i lampa UV. A co w przypadku, gdy chcemy zrobić zdobienie? W przypadku manicure kombinowanego oraz przy zdejmowaniu poprzednich paznokci niezwykle ważnymi elementami mogą okazać się pędzelki do odpylania paznokci. Służą one do zdejmowania pyłu z płytki paznokcia. Stylistki używają ich również w robieniu zdobień z pyłkami. Jeżeli chcesz, aby Twoje paznokcie prezentowały się elegancko, schudnie, bez żadnej skazy — może warto rozważyć dokupienie pędzelków.

Pędzelki do odpylania paznokci mogą występować w różnych formach, kolorach, sami możemy wybrać, które z nich będą dla nas najwygodniejsze w użyciu. W zależności od zastosowania i efektu, jaki chcemy uzyskać na paznokciach. Pędzelki można wykorzystywać zarówno w profesjonalnym salonie manicure, jak i w warunkach domowych, bez ryzyka, że zrobimy sobie krzywdę. W przeciwieństwie do innych gadżetów, ich zastosowanie jest zupełnie bezbolesne i przyjemne. Sprawdź sama, jakie pędzelki do odpylania paznokci występują online i przekonaj się na własnej skórze jak fajnie działają.