Cera z problemami, takimi jak trądzik czy nadwrażliwość powinna być pielęgnowana w odpowiedni sposób. Nie zapominajmy o specjalistycznych preparatach, które występują na rynku. Jednym z nich są kosmetyki Iwostin, które cieszą się dużym zainteresowaniem szczególnie u osób z wrażliwymi cerami. Polska marka wypuściła swoje produkty już w 2002 roku. Do dziś nieustannie ulepsza swoje procedury, stosując nowoczesne technologie, które gwarantują wysoką skuteczność i pełne bezpieczeństwo kosmetyków.

kosmetyki Iwostin

Co wyróżnia kosmetyki Iwostin?

To co warto wiedzieć o specyfice powstawania kosmetyków tej marki to fakt, że wykorzystają unikatowe właściwości wody termalnej z Iwonicza-Zdrój. Wart wspomnieć, że jest ona wykorzystywana do celów terapeutycznych już od XVI w. Woda ta wykazuje obecność substancji, które mają dobroczynny wpływ na ludzki organizm. Wśród tych składników wymienia się jod, magnez, fluor, brom, stront czy krzemionka. Stąd właśnie biorą się niezwykle skuteczne właściwości tych produktów. Kosmetyki Iwostin oprócz właściwości pielęgnujących, cechują się również możliwościami leczniczymi.

Jakie kosmetyki Iwostin znajdziemy w ofercie?

Kosmetyki tej marki zawierają przede wszystkim innowacyjne składniki aktywne. Co istotne, podlegają one testom w narodowych centrach badawczych. Dzięki temu są skuteczne, bezpieczne i przystępne cenowo. W ofercie Notino znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki Iwostin, które są chętnie wybierane przez klientki! W asortymencie znajdziesz kremy odżywcze i nawilżające, antyperspiranty, żele pod prysznic i wiele innych! Sprawdź ich skuteczność na własnej skórze!