Mezoterapia igłowa Lublin to jeden z popularniejszych zabiegów estetycznych w mieście. Na czym polega i jakie są do niego wskazania? Czytaj dalej!

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Mezoterapia igłowa należy do najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg ten polega na podaniu do skóry preparatu, który służy do jej głębokiej rewitalizacji. Preparat jest podawany dzięki technice drobnych nakłuć, które sprawiają, że koktajl odżywczy dociera dokładnie w miejsca tego wymagające.

Mezoterapia igłowa Lublin stosuje preparat NCTF 135 HA, który jest połączeniem wolnego kwasu hialuronowego oraz 53 aktywnych składników. W skład formuły wchodzą między innymi witaminy, aminokwasy, koenzymy, minerały, kwasy nukleinowe i antyoksydanty, które skutecznie nawilżają i odżywiają skórę. Warto dodać, że skuteczność stosowanego preparatu została potwierdzona klinicznie.

mezoterapia igłowa Lublin efekty

Mezoterapia igłowa Lublin — wskazania

Dla kogo jest mezoterapia igłowa? Ten zabieg będzie szczególnie korzystny dla osób, które mają suchą, odwodnioną skórę oraz powiązane z tym problemy. Do listy wskazań należą również takie objawy jak ziemisty odcień skóry, utrata gęstości i elastyczności skóry, widoczne oznaki starzenia itp. Niektórzy wybierają ten zabieg w celu profilaktyki przeciwzmarszczkowej.

W efekcie tego zabiegu kosmetycznego można się spodziewać między innymi: poprawy kolorytu skóry, jej gęstości i spoistości. Dzięki intensywnemu nawilżeniu i spłyceniu drobnych zmarszczek mimicznych skóra będzie wyglądała na zdrową i odmłodzoną.