Kiedy dyskomfort odbiera Ci przyjemność z pracy a długo wyczekiwany powrót do domu kończysz z tabletką przeciwbólowa przez wzgląd na obolałe mięśnie i kręgosłup… Każdy z nas choć raz borykał się z problemami kręgosłupa – odcinka lędźwiowego, szyjnego, bólu karku i napięcia mięśni, które nie daje o sobie zapomnieć. Dla tych, którzy niechętnie korzystają ze wsparcia rehabilitantów, doskonałym sposobem na zapewnienie sobie ulgi będzie fotel masujący z podnóżkiem. Jak on działa?

Czy fotel jest mi potrzebny?

Ten niezwykle interesujący mebel posiada miękkie siedzisko wyposażone w specjalne wypustki stymulujące. Fotel masujący z podnóżkiem, na skutek oddziaływania elektrycznego, pobudza ciało poprzez delikatne drgania, dzięki którym mięśnie rozluźniają się.

Jak fotel masujący z podnóżkiem poprawia komfort?

Dodatkowym wsparciem w terapii jest umieszczenie specjalnego podnóżka, dzięki któremu mamy szansę rozmasować również dolne partie ciała, które są narażone na napięciowe bóle, niezależnie od trybu życia, który uprawiasz.

Fotel masujący z podnóżkiem. Obracanym!

Jeśli planujesz większy wydatek, być może warto sprawdzić, czy fotel masujący z podnóżkiem nie posiada dodatkowej funkcji, czyli możliwości obracania. Dzięki takiej funkcji, wystarczy zaledwie kwadrans, by rozmasować i ukoić zbolałe łydki, kostki i uda. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy wykonują pracę fizyczną i cierpią na chroniczny obrzęk nóg. Ukojenie, które zapewnia taka kuracja z pewnością przewyższy Twoje pierwotne oczekiwania.