Tradycja od 1977 roku, wiedza i doświadczenie. Firma Gorgol to wiodący, polski producent szczotek do włosów i brody. Dzięki swojej pasji do pielęgnacji i poszukiwaniu rozwiązań zgodnych z naturą i korzystnych dla klientów to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży kosmetyczno-pielęgnacyjnej. Co warto wiedzieć o ich produktach?

O tradycji i filozofii marki

Jak już wspomniałam we wstępie, marka działa na polskim rynku od 1977 roku i pozostaje, niezmiennie, w rękach pasjonatów pielęgnacji i natury. W jej ofercie klienci znajdą między innymi:

  • szczotki do włosów,
  • produkty stosowane w salonach fryzjerskich,
  • szczotki do brody,
  • szczotki techniczne,
  • szczotki medyczne.
Gorgol - poznaj markę.

Asortyment marki Gorgol to ponad 700 produktów wytwarzanych w zgodzie z założeniami ekologii. Drewniane drążki na których osadzone są szczotki i pędzle, posiadają specjalny certyfikat FSC ® (FSC-C117881), który zaświadcza, że produkcja artykułów odbywa się w zgodzie z założeniami ochrony środowiska.

Gorgol – dlaczego warto sięgać po ich produkty?

Szczotki z włosiem dzika, z drewnianymi szpilkami, i korkową podstawą. To tylko kilka przykładów produktów marki Gorgol. Wyjątkowo trwałe surowce, w pełni naturalne komponenty sprawiają, że kondycja włosów poprawia się już po kilkukrotny użyciu. Włosy są wygładzone, nie elektryzują się, a, co najważniejsze, łuska włosa nie otwiera się na skutek zbyt agresywnej pielęgnacji.