Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Tak więc pora na pierwsze słoneczne wesela w tym roku! Czy masz przyjemność być świadkową na weselu bliskiej Ci osoby? Jeśli tak, z pewnością zadajesz sobie pytanie, jaka sukienka dla świadkowej będzie najlepszą decyzją w 2022 roku? Koniecznie poznaj trendy, dotyczące mody ślubnej i wieczorowej w tym sezonie!

Jaka sukienka dla świadkowej?

Na ogół stylizacje weselne są wybierane pod wpływem preferencji. Ciężko też wybrać uniwersalne sukienki, w których każda z nas będzie czuła się świetnie i wyglądała olśniewająco. Ogromną rolę ogrywa tu również nasza sylwetka. Niektóre kobiety dobrze wyglądają w przylegających do ciała sukienkach, natomiast inne świetnie prezentują się z rozległym tiulu. Są jednak pewne zasady, nad którymi świadkowa powinna się zastanowić i zadać sobie pytanie, jaka sukienka dla świadkowej wpisuje się w przyjęte normy? Każda kobieta wybrana na świadkową powinna wyglądać schludnie oraz elegancko, lecz powinna również pamiętać o tym, aby swoją kreacją nie odwrócić uwagi od Pani Młodej. W odniesieniu do koloru nie ma to żadnego znaczenia, o ile nie przyjdzie nam do głowy pomysł, aby ubrać się na biało lub czarno. Te kolory nie powinny być rozważane w trakcie podejmowania decyzji o sukience na wesele.

Jaka sukienka dla świadkowej

Co modnego na wesele w 2022?

Od kilku lat wielu weselom towarzyszą piękne i delikatne sukienki w pudrowych odcieniach. Takie kreacje porwały serca większości kobiet, uczestniczących w podobnych wydarzeniach. Są subtelne, kobiece i pięknie komponują się zarówno ze złotą, jak i srebrną biżuterią. Najpopularniejsze odcienie, które aktualnie królują to delikatne róże, beże, odcienie szarości oraz każdy odcień koloru niebieskiego. Obecnie moda wieczorowa jest na tyle uniwersalna, że na salach weselnych spotkamy kobiety w krótkich sukienkach nad kolano i takich sięgających do kolana, a nawet i do samej podłogi. Teraz już wiesz jaka sukienka dla świadkowej może być tą, którą zdecydujesz się założyć w tym wyjątkowym dniu.