Każdy, kto interesuje się światem mody, bez wątpienia wie, kim jest Carolina Herrera. To kobieta, której historię warto znać, a odzież i dodatki, które wyszły spod ręki tej projektantki, warto mieć w swojej szafie. Co sprawia, że jest to luksusowa marka godna polecenia? Zapraszamy do lektury poniższego wpisu.

Carolina Herrera – wyjątkowa projektantka mody

Carolina Herrera urodziła się w 1939 roku w Wenezueli, a jej prawdziwe imię i nazwisko to María Carolina Josefina Pacanins Niño. Swój dom mody założyła w 1981 roku, a za jej wielki sukces można uznać zaprojektowanie ubrań dla wielu gwiazd, w tym Jackie Kennedy Onassis. Jej znakiem rozpoznawczym jest bez wątpienia niesamowity, elegancki gust, a także szyk. Została ona nazwana najlepiej ubraną kobietą świata. Jej ubrania cechują się wyrazistymi i mocnymi kolorami, które przeznaczone są dla odważnych kobiet. Czy warto nosić ubrania od tej projektantki?

Carolina Herrera

Modne stylizacje od wenezuelskiej projektantki

Marka Carolina Herrera oferuje wyraziste, atrakcyjne ubrania, które mogą pochwalić się wysoką jakością. Sukienki, torebki, a także wiele innej atrakcyjnej odzieży – to wszystko wyszło spod jej ręki. Dzięki jej ubraniom można stworzyć oryginalne, odważne stylizacje, które zachwycą wszystkich wokół. Przekonaj się o tym samemu i noś modne ubrania!