Wiele kobiet ma problem z tym, jak dobierać kolory ubrań, tak, by w żaden sposób się nie gryzły, dobrze do siebie pasowały i tworzyły całą stylizację. Jeżeli poznasz kilka wskazówek to przekonasz się, że wcale nie jest to takie trudne. Z tego artykułu dowiesz się, jak należy to robić, by uzyskać pożądany efekt!

Jak dobierać kolory ubrań

Kolory ubrań – na co należy uważać?

Wybierając ubrania zwracaj uwagę na to, by nie łączyć więcej niż trzech kolorów. Stylizacje z ograniczonymi kolorami wyglądają spójnie i sprawiają wrażenie skrupulatnie przygotowanych. To, jak dobierać kolory ubrań, zależy również od Twojej karnacji – jedna osoba będzie dobrze wyglądać w (obecnie modnych) ubraniach w kolorze nude, a inna będzie wyglądać blado i niekorzystnie.

Zawsze patrz na to, w czym wyglądasz dobrze – jest to jedna z ważniejszych kwestii. Jeżeli widzisz, że jakieś kolory lub wzory Ci pasują, to stawiaj właśnie na nie. Najważniejsze jest dobre samopoczucie.

Jak dobierać kolory ubrań?

By dobrze łączyć kolory, warto zaopatrzyć się w koło kolorów, które posiada różne odcienie barw. Te, które leżą po przeciwnych stronach, pasują do siebie idealnie i na pewno ich połączenie będzie wyglądać dobrze. Jeżeli w dalszym ciągu masz problem, co ze sobą połączyć, postaw na monochromatyczne elementy garderoby. Czarne i białe kolory pasują do wszystkiego i zawsze świetnie wyglądają. Mamy nadzieję, że już wiesz, jak dobierać kolory ubrań!