Czy w Twojej głowie pojawiło się kiedyś pytanie “ile trwa wybielanie zębów?”. Obecnie możliwe jest wybielanie różnymi metodami, w tym metodą nakładkową, węglem aktywnym, a także lampą. Szybkość uzyskania efektu zależna jest nie tylko od odcienia zębów, ale i również metody, którą wybierzesz. We wpisie postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytanie. Zapraszamy do czytania!

Ile trwa wybielanie zębów metodą nakładkową?

Metoda nakładkowa polega na wykonaniu odlewu łuków zębowych, a następnie przygotowaniu specjalistycznej nakładki, która wybieli zęby. Proces wybielania tą metodą zajmuje około 2-4 tygodni. Trzeba jednak pamiętać, by systematycznie nosić wykonane nakładki, gdyż efekt może być odwrotny, niż ten oczekiwany.

Ile trwa wybielanie zębów

Wybielanie zębów w domu

Nie zawsze w celu wybielenia zębów musisz udać się do dentysty. Niekiedy wystarczy złożenie zamówienia na zestaw, który również pomoże Ci w zniwelowaniu żółtego odcienia. Ile trwa wybielanie zębów w domu? Wszystko zależy tak naprawdę od tego, jaką metodę wybierzesz.

Białe zęby przy użyciu lampy!

Lampy do wybielania zębów pozwolą Ci na uzyskanie pożądanego efektu w ciągu zaledwie 14 dni. Dziennie powinno wykonywać się jedną sesję wybielania, która w zależności od zakupionego zestawu, powinna trwać od 10 do 16 minut.

Wybielanie węglem aktywnym

Proszek do wybielania zębów nie sprawdzi się, gdy posiadasz bardzo żółte zęby. Wybielanie tą metodą trwa najdłużej, gdyż należy go systematycznie stosować przez około 2-3 miesiące. Po tym czasie będziesz się cieszyć wymarzonym efektem!

Mamy nadzieję, że wiesz już, ile trwa wybielanie zębów każdą z popularnych metod!