Szukasz kosmetyków pielęgnacyjnych, które zadbają o kondycje Twojej skóry? Cenisz sprawdzone marki, które oferują skuteczne i bezpieczne produkty? Z pewnością musisz poznać Yasumi – polską markę kosmetyków, która inspirowana jest japońską pielęgnacją. Produkty te znajdziesz w ofercie Notino. Sprawdź, dlaczego warto w nie zainwestować!

Yasumi

Kosmetyki Yasumi – co je wyróżnia?

Zastanawiasz się co takiego wyróżnia markę Yasumi? Dlaczego jest ona coraz częściej wybierana do domowego SPA? To kosmetyki, które w dużej mierze wykonane ze składników pochodzenia roślinnego. To co warto podkreślić – to fakt, że nie są one testowane na zwierzętach! Opierają swój skład na naturalnych ekstraktach z roślin i delikatnych formułach myjących. W składzie nie znajdziesz szkodliwych substancji chemicznych. Kosmetyki te są bezpieczne dla skóry i nie powodują żadnych podrażnień. Stosując te kosmetyki będziesz cieszyć się profesjonalną pielęgnacją i relaksacją, tak jak po wizycie w spa.

Produkty marki Yasumi w Notino!

Dobór odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych wymaga często specjalistycznej wiedzy lub po prostu opinii innych klientek. Kosmetyki Yasumi są bardzo skuteczne, co potwierdziło wiele osób. Wyróżnia je wyszukana kompozycja zapachowa, która pozwala w pełnie zrelaksować się! Kosmetyki te mają korzystny wpływ na skórę dzięki precyzyjnie dobranym i przebadanym składnikom aktywnym. W ofercie Notino znajdziesz kremy, toniki i specjalne gąbki do mycia. Produkty te warto dostosować do rodzaju cery – tłustej, normalnej czy suchej. Starannie dobrane kosmetyki będą działać w 100% skutecznie!