Dziś wiele kobiet decyduje się na stałe przedłużenie rzęs, które polega na doklejeniu kępek do pojedynczych rzęs. Taki efekt utrzymuje się nawet przez trzy tygodnie. Jeśli jednak chcemy dodać objętości i długości naszym rzęsom tylko od święta, z pomocą przychodzą rzęsy na pasku, które możesz znaleźć między innymi w naszym sklepie!

Dlaczego warto mieć sztuczne rzęsy na pasku?

Żadna kobieta chyba nie powiedziała nigdy „moje rzęsy są za długie”. Zawsze chcemy, aby były one jak najgęstsze i jak najdłuższe. Kiedy nawet najlepszy tusz do rzęs po prostu nie wystarczy, sztuczne rzęsy na pasku sprawią, że Twoje spojrzenie nabierze mocy i wyrazistości. Zapomnij więc o rozmazanej maskarze po szalonym tańcu na parkiecie i strzepywaniu łuszczących się drobinek w czasie przerwy w pracy. Odpowiednio przyklejone sztuczne rzęsy pozostaną na swoim miejscu w nienaruszonym stanie, aż do momentu, kiedy zdecydujesz się je zdjąć.

rzęsy na pasku

Czy sztuczne rzęsy są wielorazowe?

Sztucznych rzęs pozbywamy się podczas demakijażu. Wacik nasączony płynem micelarnym przykładamy do oka, trzymam chwilkę, po czym nasze rzęsy na pasku delikatnie zaczynają odchodzić bez potrzeby ich wyrywania czy ciągnięcia. Dzięki takiej delikatnej pielęgnacji możesz mieć swoje sztuczne rzęsy bardzo długo. Pamiętaj, żeby po każdym demakijażu zamaczać je na chwilkę w delikatnym płynie micelarnym, żeby pozbyć się tuszu. Następnie delikatnie oderwij klej, który na nich pozostał i gdy wyschną, są jak nowe!