Prowadzenie salonu kosmetycznego to z pewnością nie lada wyzwanie. Oferowanie wysokiej jakości usług, specjalistyczne wyposażenie i pozytywnie nastawiony personel – to droga do sukcesu. Warto zatem wybrać wysokiej jakości produkty do stylizacji paznokci. Zarówno manicure jak i pedicure cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Sprawdź dlaczego warto wybrać lakiery Indigo!

lakiery Indigo

Co wyróżnia lakiery Indigo?

Każda kosmetyczka wie, że wśród najpopularniejszych manicure wymienia się klasyczny, hybrydowy i żelowy. Każdy z nich warto wykonywać produktami wysokiej jakości. Dlatego właśnie wiele kosmetyczne, tych zaawansowanych jak i początkujących – wybiera lakiery Indigo. Są one właściwie napigmentowane. Fakt ten sprawia, że wystarczy nałożyć 2 warstwy lakieru, aby uzyskać wyrazisty odcień. Ponadto lakiery hybrydowe dostępne w sklepie Indigo Ostrołęka są odporne na odpryski i zarysowania mogące wyniknąć w czasie wykonywania codziennych obowiązków. Manicure ten jest trwały i utrzymuje się na płytce nawet 4-5 tygodni.

Lakiery Indigo w szerokiej ofercie!

W ofercie sklepu Indigo Ostrołęka znajdziesz wysokiej jakości lakiery Indigo dostępne w wielu kolorach. Zaczynając od tych jasnych, po neonowe, kończąc na błyszczących z drobinkami. Lakiery te są łatwe w aplikacji. Aby wykonać manicure hybrydowy wystarczy mieć lampę UV, top, bazę i ulubiony kolor. Lakiery hybrydowe nie zalewają skórek i nie cofają się w lampie. Takie manicure z pewnością bez problemu wykona nawet początkująca stylistka. Sprawdź ofertę!