Karty upominkowe stają się coraz bardziej popularną formą prezentu. Nie mogło więc zabraknąć ich również w naszej ofercie – karty podarunkowe KABAK są świetną opcją dla osób, które nie potrafią zdecydować się na odpowiedni prezent!

Dlaczego warto kupować bony upominkowe?

Z prezentami rzeczowymi mogą po pewnym czasie pojawić się problemy. Jeśli co roku na urodziny, zbliżający się Dzień Matki lub inne święto strona obdarowana otrzymuje od nas produkty z tej samej kategorii, staje się to zwyczajnie nudne. Co gorsze, taka osoba może pomyśleć, że nie do końca nam na niej zależy, gdyż nie wykazujemy się kreatywnością w wymyślaniu upominków. A przecież wcale nie jest to łatwe zadanie! Okazji na jakie kupujemy naszym bliskim prezenty jest w ciągu roku co nie miara i zwyczajnie może nam zabraknąć pomysłów. Jeżeli więc nie chcesz, aby bliskie Ci osoby myślały, że nie zależy Ci na nich i kupujesz im podobne do siebie prezenty, żeby po prostu mieć tę sprawę „z głowy” – postaw na sprawdzony sposób. Karty podarunkowe KABAK dają Ci możliwość sprezentowania wszystkiego, co nasz sklep ma w swojej ofercie. Jednak tym razem to osoba, której podarujesz ową kartę sama podejmie decyzję, co chciałaby dostać. Minimalizujesz w ten sposób możliwość zakupu nietrafionego prezentu i oszczędzasz swój czas, dostając przy tym gwarancję zadowolenia osoby obdarowanej.

karty podarunkowe KABAK

Nasze karty podarunkowe KABAK

Karty podarunkowe upoważniają do zakupu dowolnych towarów znajdujących się w naszym sklepie. Znajdziesz je dostępne w trzech wariantach o różnej wartości: 50, 100 lub 200zł. Możesz więc dopasować je do swojego budżetu. Nie zwlekaj więc i zamów naszą kartę podarunkową KABAK już dziś!