Nie od dziś wiadomo, że zadbane dłonie to wizytówka eleganckiej kobiety. Każda kobieta lubi mieć wypielęgnowane dłonie i ciekawie pomalowane paznokcie. Każda kobieta ma inne preferencje co do długości i kształtu paznokcia, ale wszystko tak naprawdę zależy od naturalnego kształtu płytki. Gdy już mamy ładnie opiłowane i przygotowane paznokcie, możemy zająć się ich pomalowaniem lakierem – ale nie tylko. Do przygotowania swojego manicure możemy też użyć ozdoby do paznokci hybrydowych.

Czym ozdobić paznokcie?

Poszczególne ozdoby do paznokci hybrydowych wymagają przy aplikacji innych umiejętności i zdolności. Nie wszystkie jednak są tak skomplikowane jak mogłoby nam się wydawać. W naszym sklepie znajdziesz jedynie takie ozdoby, które bez trudu będziesz w stanie zaaplikować sama na przygotowane wcześniej paznokcie. Instrukcję użycia ich bez trudu odnajdziesz w internecie i nauczysz się z nich korzystać w przeciągu kilku minut – a zapewniamy, że warto! Efekty są oszałamiające!

ozdoby do paznokci hybrydowych

Jak aplikować ozdoby do paznokci hybrydowych?

Zdecydowanie najpopularniejszą metodą zdobień są różnego rodzaju pyłki. Wystarczy wetrzeć je w ostatnią warstwę lakieru hybrydowego lub w top. W tym samym etapie zdobienia aplikujemy cyrkonie, dotsy, kawior czy cyrkonie. Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku popularnej ostatnio ozdoby do paznokci hybrydowych – folii transferowej. Tutaj nakładamy top, przecieramy (chyba że zastosujesz top no wipe), aplikujemy specjalny klej w miejscach, gdzie chcemy odbić folię. Następnie utwardzamy klej w lampie, odbijamy folię, zabezpieczamy topem i gotowe! Z pewnością poradzisz sobie sama z takim zdobieniem, a wszystkie potrzebne akcesoria znajdziesz w naszym sklepie!