Okres ciążowy to świetny czas na kompletowanie garderoby dla przyszłej mamy. Ubrania ciążowe będą służyć Ci nie tylko przez dziewięć miesięcy oczekiwania na dziecko, lecz również po porodzie, kiedy ciało wraca do formy sprzed ciąży. Poznaj sytuacje, gdzie bluzka ciążowa biała ze sklepu Formommy świetnie się sprawdzi.

Bluzka ciążowa biała od Formommy

W ofercie sklepu Formommy znajdziesz wiele ubrań dla kobiet w ciąży oraz świeżo upieczonych mam. Asortyment firmy dostosowany jest do potrzeb tych kobiet. Bluzka ciążowa biała cechuje się świetną elastycznością, co sprawia, że jest w stanie dopasować się do każdego rodzaju brzuszka. W okolicy biustu znajduje się wygodna opcja karmienia piersią. Pozwala na to zakładka zakończona z jednej strony elastyczną gumką. Możesz kupić ją w kilku rozmiarach, co pozwala na dobre dopasowanie produktu do Twoich potrzeb. 

W jakich sytuacjach sprawdzi się ten produkt?

Bluzka ciążowa biała spełni swoją rolę, kiedy Twój brzuszek nabierze większych rozmiarów. Ze względu na jej sposób szycia, świetnie dopasuje się do Twojego ciała. Po porodzie zapewni wygodną i szybką opcję karmienia, ponieważ górna część bluzki jest oddzielona od dołu elastyczną gumką. Pomoże to sprawnie i dyskretnie nakarmić maluszka bez ściągania rękawa. Bluzka sprawdzi się w codziennych stylizacjach oraz podczas różnych okazji. Można wykorzystać ją w eleganckim połączeniu z czarnymi spodniami lub spódnicą lub nosić z wygodnymi dresami po domu.