W dzisiejszych czasach coraz częściej można się spotkać z możliwością wynajmu samochodu. Jest to rozwiązanie na tyle wygodne, że umożliwia korzystanie z samochodu kiedy udajesz się gdzieś w podróż służbową pociągiem, autobusem albo po prostu komunikacją publiczną. Chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat? To zapraszamy!

Wynajem samochodów – jak działa?

Przed Tobą 5 porad, o których warto zapamiętać przed wynajęciem samochodu. Musisz zapamiętać o sprawdzeniu kaucji którą musisz uiścić. Najczęściej kaucję muszą płacić osoby nieposiadające polskiego obywatelstwa, albo osoby które chcą wynająć pojazd klasy premium. Dodatkowo ważnym elementem jest dzienny limit kilometrów, który może się pojawić w twojej umowie. Przemyśl swoje potrzeby oraz sprawdź, czy limit im odpowiada. Jeżeli przejedziesz więcej, musisz liczyć się z kosztami. Wynajem samochodu wiąże się też ze sprawdzeniem jakie będziesz posiadał ubezpieczenie! Jest to o tyle ważne, że w razie kradzieży, albo w przypadku jakiegoś zderzenia lub stłuczki nie zostaniesz obciążony kosztami! Pamiętaj więc żeby dowiedzieć się jaki posiadasz pakiet! Kiedy możesz wybrać dwa, dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w droższy, żeby zabezpieczyć się przed zdarzeniami losowymi! Ostatnią ważną sprawą jest podpisanie protokołu odbioru. Sprawdź wtedy ogólny stan samochodu!

Wynajem samochodu

Ruszaj w drogę!

Jak widzicie, wynajem samochodu to nie jest trudna rzecz, lecz musisz zwrócić uwagę na parę rzeczy! Nie czekaj, odwiedź Kraków i zwiedź go wynajętym samochodem. Przy okazji sprawdź ofertę noclegową Ascot Premium, na pewno się nie zawiedziecie!