Jak możemy pomóc?

Jedną z naszych głównych kompetencji jest doradztwo IT. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu złożonych zadań informatycznych i doradzamy firmom informatycznym w organizacji procesu rozwoju, rozwiązywaniu złożonych problemów technicznych, poszukiwaniu odpowiednich specjalistów, szacowaniu i wiele więcej.

Konsultacje z firmami IT

Nasi specjaliści pomogą w rozwiązywaniu zadań związanych z testowaniem programistów czy budowaniem modeli dla rozwoju złożonych produktów IT. Jeśli jesteś programistą lub masz zespół programistów i napotkasz problem, zapytaj nas o radę, a my Ci pomożemy.

Audyt systemów IT

Przeprowadzamy niezależny audyt systemów informatycznych i pomagamy klientom ocenić jakość rozwoju złożonych rozwiązań IT. Niezależnie od tego, czy chodzi o wewnętrzny system ERP, złożoną witrynę informacyjną czy szacunkowy budżet - zapewnimy wykwalifikowaną ocenę i wydamy oficjalną, ekspercką opinię.

Chief Sales Officer, M. Econ

Wladyslaw
Jablonski

Doświadczenie: Ponad 8 lat pracy w sektorze sprzedaży B2B i B2C. Zawodowo zajmuje się budowaniem dużych sieci dealerskich i zarządzaniem działami handlowymi. Zrealizował kilka znanych projektów w Polsce w dziedzinie e-commerce. Przez długi czas pracował z dużymi projektami budowlanymi.

Chief Executive Officer, MBA

Jeff
Tihonow

Doświadczenie: ponad 10 lat pracuje w sprzedaży, doradztwie, integracji i wsparciu systemu Salesforce oraz szkoleniach dla pracowników. Przez 3 lata pracował dla OuterSell, wiodącego partnera Salesforce w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Współpracował m.in. z Fortune 100, Gant i Armani Jeans.

Chief Technical Officer, MEng, Stenford

Maksim
Gladkov

Doświadczenie: Pracuje w IT już od jedenastu lat. Swój pierwszy kalkulator zaprogramował mając dziewięć lat. Teraz jest współwłaścicielem firmy w USA. Pracował z takimi firmami jak Baltcom, GoDaddy i MadMimi.

Jakość

Czasem jest bardzo ciężko powiedzieć „nie” dużemu klientowi. Jednak my nigdy nie podejmujemy się projektów, których nie jesteśmy pewni na 100%. Niezwykle ważne jest dla nas zapewnienie wysokiej jakości usług i tworzenie takiej wartości, za którą klienci z chęcią zapłacą.

Innowacje

Fanatyzm w pragnieniu opanowania nowych umiejętności. Przestaliśmy liczyć bezsenne noce spędzone przy komputerze. Wszystko to robi się w jednym celu – być o dwa kroki do przodu względem konkurencji oraz konkurencji naszych klientów. Poza tym jest to po prostu świetna zabawa.

Pragmatyzm

Bez względu na całą innowacyjność naszego myślenia, najważniejsze dla nas nadal jest wykorzystanie tylko sprawdzonych technologii i metod. Ich celem jest optymizacja kosztów, uproszczenie życia i obniżenie ryzyka, lecz w żadnym przypadku nie odwrotnie. Nowe nie zawsze jest lepsze od starego.